25. srpna

Bohoslužby během následujícího týdne (PDF): beze změn

ne 25. 8. v 14:30  Požehnání -  Kostel

so 31. 8. v 11:00  Pouť na Radhošť -  Kaple Radhošť

Autobus bude přistaven v 7:45 u kostela (můžou přistoupit i nezapsaní), 130Kč ;osoba, děti do 15 let zdarma, z Pusteven odjezd 14:15

Pěší pouť mužů s otcem Janem: sraz v kostele ve 4:00. Zváni jsou všichni muži, kteří ujdou 23 km

ne 1. 9.: Sbírka na Katolickou besedu
Sbírka je na podporu činnosti a investice Katolického domu, který spravuje a vlastní Spolek Katolická beseda tvořený 69 členy - převážně farníky a otevřený komukoliv z nás, kdo hodlá přiložit ruku ke společnému dílu. Spolek stojí o nové aktivní členy. Určitě všichni vnímáme, že je to naše velká deviza. Kde bychom se scházeli a pořádali společné akce, kdyby tady Katolický dům nebyl? Fara je tuze mala a vzdálena od Kostela. I když Katolická beseda dokáže hospodařit s vyrovnaným rozpočtem, přesto chybí peníze na potřebné investice. Z veřejných rozpočtů spolek bohužel nemá žádnou podporu. Velice si proto vážím kvalitních programů, které v tomto době probíhají a jsou velkou pomocí k růstu farníků naší farnosti. Neměli bychom své náboženské sklony omezit jen na návštěvu mše svaté, ale také využít prostory a aktivity k dalšímu setkávání a duchovnímu nebo kulturnímu růstu. Naše podpora Katolického domu by měla být ve dvou rovinách: 1) využívání tohoto domu 2) pomoc pracovní a také finanční.

ne 1. 9. v 18:00  Večer chval -  Lubina kostel

st 4. 9. v 15:00 Brigáda v kostele – natírání broušení lavic, odvoz starého dřeva a další
Poděkování patří Vojtěchovi a Lukáši za výměnu rozpadlých části podlahy a napuštění celé konstrukce protičervotočovou emulzí. Nyní bychom chtěli pozvat další dobrovolníky k pomoci brousit a natírat podsady lavic v zářijových dnech.