9. - 16. prosince

• Bohoslužby během následujícího týdne: beze změn.
  • Úmysly na mše svaté se dnes (9.12.) zapisují po mši svaté na leden až březen ve zpovědní místnosti.
  • Prohlídka a hra na varhany je možná dnes po druhé mši svaté, obzvláště pro ty, kdo umí hrát na klavír.
  • Informační schůzka k organizaci Misijního koláče proběhne dnes po mši svaté v místě, kde stává Betlém. Misijní  koláč proběhne pak v neděli 16. 12.
  • Příprava dětí a  rodičů na první sv. přijímání proběhne dnes (9.12.) v 17 hod. bude v kostele.
  • Setkání seniorů proběhne v úterý od 9 hod. v Katolickém domě.
  • Zpovídání před vánocemi proběhne v sobotu 22.12. od 9 hodin.
  • Stavění betlému proběhne tuto středu 12.12 od 16 hodin. Prosíme o velkou účast hlavně mužů. Jedná se o náročnou věc.
  • Charita Kopřivnice hledá dobrovolníky na Tříkrálovou sbírku. Ti, kteří jsou ochotní pomoci, ať se napíšou na arch vzadu.
  • Spolčo mládeže bude v pátek 14.12 v 19 hodin na faře.
  • Ministrantská schůzka v pátek 14.12. v 16:30 na faře.
  • Máme nové internetové stránky farnosti a v této souvislosti chci poděkovat třem mladým, kteří vytvořili návrhy loga farnosti. Jsou vystaveny na nástěnce. Zatím je na stránkách verze k diskusi.
  • Mary’s meals – můžete přispět na velmi dobrý projekt jak pomoci dětem a jejich vzdělání v zemích třetího světa. Letáčky jsou vzadu na stolku, včetně modlitby za nasycení miliónů dětí.
  • Tradiční předsilvestrovská večeře manželů bude v pátek 28.12. po večerní mši svaté